Víkendy s jógou

Individuální víkend s jógou

Hotel Meta Resort Vine & Spa *****, Szczyrk, Polsko

Tento víkend s jógou je brán jako individuální, tzn. že společným programem je pouze jóga a ostatní denní aktivity jsou na uvážení každého účastníka. Nabízí se možnost vycházek do okolí, výstup nebo výjezd lanovkou na horu Szkrzyczne. V případě hezkého počasí je možné okolí projet na kole.

Termín: 5. - 7. 4. 2024

Cena zahrnuje: 

2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard v Hotelu Meta Resort Vine & Spa *****

2x snídani

3 - 4 hodiny jógy podle zájmu skupiny (1x v pátek, 1 - 2x v sobotu a 1x v neděli) 

vstup do Wellness zóny bez časového omezení

Cena 4900 Kč 


Přihlašovací formulář na individuální víkend s jógou 5. - 7. 4. 2024, Hotel Meta Resort Vine & Spa****, Polsko

Víkend s jógou se společným programem

Kontaktní ZOO, Aquapark Tatralandia, Štrbské Pleso

Ubytovací rezort Maladinovo Liptovská Mara, Slovensko

Tento víkend s jógou je kolektivní akcí a počítá se s tím, že se skupina přemisťuje mezi navštěvovanými místy společně. V případě zájmu o individuální pobyt, zvolte Individuální víkend s jógou (výše).

Termín: 12. - 14. 4. 2024

Program: 

V pátek cesta do místa ubytování (bude upřesněno), odpolední procházka, večerní jóga. 

V sobotu bude ranní jóga a od 10 hodin navštívíme kontaktní ZOO, kde proběhne prohlídka zvířat. Cena vstupného do kontaktní ZOO je 14 EUR a není zahrnuta v ceně víkendu. 

Po kontaktní ZOO následuje přesun do Aquaparku Tatralandia, kde strávíme zbytek dne. Pokud někdo nechce navštívit kontaktní ZOO, může jít rovnou do Aquaparku, který je rovněž otevřen od 10 hodin. Po Aquaparku se přesuneme do ubytování. Cena za Aquapark není zahrnuta v ceně víkendu a momentálně čekáme na potvrzení vstupného ze strany Tatralandie (odhad 30-35 EUR). Další možností, jak strávit čas je větrný tunel Hurricane Factory a Indoor Skydiving neboli létání ve větrném tunelu. Cena za létání není zahrnuta v ceně víkendu.

V neděli nás čeká ranní jóga, opustíme ubytování a přesuneme se na Štrbské pleso, kde se projdeme kolem jezera. V případě zájmu je možné se přesunout k lanovce na Lomnický štít (Tatranská Lomnica) a vyjet na štít. Cena lanovky je 80 EUR (Tatranská Lomnica - Lomnický štít). Je možné vyjet pouze na Skalnaté pleso (Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso), cena lanovky je 29 EUR. Na Skalnaté pleso je možné dojít po turistické trase (6 km, cca 3 hod.), cena jednosměrné jízdenky je 21 EUR dolů nebo 24 EUR nahoru. Lanovka jezdí pouze za příznivého počasí, výlet na Lomnický štít tedy nemůžu garantovat :-). V případě nepřízně počasí je možné místo Štrbského plesa, Lomnického štítu nebo Skalnatého plesa navštívit například Demänovskou jeskyni Svobody. Vstupné je 14 EUR, případně 24 EUR za velký okruh.


Cena zahrnuje: 

2x ubytování ve Studiu obsazeném dvěma osobami

2x snídani

3x hodinu jógy

Cena: 100 EUR, nezahrnuje dopravu, pojištění a vstupy


Přihlašovací formulář na víkend s jógou 12. - 14. 4. 2024