Reference

M. K.

Chodila jsem do Studia Jóga Karviná už dříve. Přestala jsem a zkoušela jiné lektory a jiou jógu. Jezdila jsem do Frýdku, do Třince i Havířova, ale vrátila jsem se tady, protože mi vyhovuje tenhle druh jógy, jak ho děláš, jak nás vedeš a tvůj hlas.

P. V.

Po Tvé první hodině jsem věděla, že Aštanga je pro mě sakra výzva... Přesvědčias mě o tom, že své hranice stále můžu posouvat, i když si někdy myslím, že je to zcela nemožné... Jsem šťastná, že můžu být malou součástí Aštangy a Aštanga velkou součástí mne.

D. J.

Důvodem přihlášení do tvého kurzu bylo skončení jógy, kam jsem chodila. Jenže návrat zpět by mě nijak neposouval dopředu, nýbrž naopak. Za to tvá jóga je o něčem úplně jiném. I přes některé potíže, problémy a výzvy, které musím překonávat, mají tvé hodiny pro mě mnoho kladů - pohyb, uvolnění, čas věnovaný jenom sobě, určitou dávku sebevědomí, zábavy a v neposlední řadě seznámení se s úžasnými lidmi, se kterými se cítím skvěle. 

I. M

Ačkoliv jsem jógu cvičila už dříve, nikdy, ale opravdu nikdy jsem z ní neměla tak báječný pocit, jako nyní. Děkuji ti nejen za to ale i za ty úžasé lidičky, které jsem díky ashtanze (a vlastně Tobě) poznala. Tvoje jóga a všichni okolo mi každý týden přinášejí radost do života a já doufám, že to tak zůstane ještě hodně dlouho.

R. N.

Jsem vděčná, že čirou náhodou jsem se rozhodla jet na víkend s jógou do Ostravice, kde začala moje cesta s Ashtangou. ASHTANGA mě dostala a jsem v tom až poj uši :-), těším se na hodinu jógy, na lidi kolem a AHA momenty a samozřejmě skvělý pocit po cvičení. Třešničkou na dortu jsou pro mně společné víkendy. Děkuji  Oli.

Jolana Mamulová

Jsem naprosto nadšená lekcemi Fit jógy, lektorka všechny pozice skvěle vysvětlí a přesto, že jsem úplná začátečníce, cítím se skvěle a těším se vždy na další lekci.

Lucie Musilos

Jsem opravdu nadšená z lekcí jógy. Je to vše přesně tak, jak to má být. Lehčí i složitější pozice, příjemné prostředí a zkušená lektorka. Kdyby bylo na mě cvičím třeba každý den.

Daška Reznerová

Vždy se na hodiny Hatha jógy moc těším. Super atmosféra, skvělá paní lektorka 😀😀

Zuzana Lautnerová

Bezva lekce, skvělá instruktorka,krásné a příjemné místo.

Ivana Hlavová 

Moc se mi líbí kurzy jógy vedené lektorkou Olgou Šnapkovou. Oceňuji její profesionální přístup, laskavost a pozitivní energii, kterou kolem sebe šíří.🙂

Květa Ambruzsova

Děkuji Olince za skvělé lekce, doporučuji všem kdo chce mít zdravé a pružné tělo


Gabriela Stašová 


Pořádná jóga v Karviné chyběla a tato ji dokonale splňuje. Budu se zde ve volném čase ráda vracet! 😊

E. (Hormonální jóga)

Dobrý den,
hormonalni jogu jsem cvičila poctivě, ani ne 2 měsíce. A nyní jsem v 10 týdnu těhotenství. Sice po Ivf, ale zatim vše vypadá o.k.
Děkuji za kurz, určitě mi to pomohlo k duševní pohodě.   

B. (Hormonální jóga)

Dobrý večer Olgo, zdravím Vás a chci ještě jednou moc poděkovat za kurz hormonální jógy. Cvičím poctivě každý den, chytlo mě to naplno a poprvé po několika letech jsem dostala menstruaci bez pomoci hormonů a zároveň bych se chtěla přihlásit na workshop příští týden, pokud máte ještě volné místo, ráda bych se zúčastnila. Mějte nádherný vecer. S pozdravem, B.


Z. (ukázka Hormonální jógy - zahřívací cvičení, antistresové cviky)

Hezký večer Oli, tak po 1 hodině hormonální jógy jsem se cítila velmi žensky, večer jsem cítila prsa jako v těhotenství ...

Daška Reznerová (Hatha jóga)

Vždy se na hodiny Hatha jógy moc těším. Super atmosféra, skvělá paní lektorka 😀😀