Podložka na jógu

Na trhu je nepřeberné množství podložek na cvičení. Jak ale zvolit tu správnou?

1. PVC PODLOŽKA NA JÓGU

Neklouže, je vhodná na všechny styly jógy (Hatha, Fit, Ashtanga), má příznivou cenu - od 200 Kč, snadná údržba, rozměry cca 60 cm x 180 cm, cca 4 - 4,5 mmm vysoká, hmotnost cca 1,2 kg. Kde ji koupím? V každém obchodě se sportovním vybavením (Sportisimo).

2. PU PODLOŽKA

Vůbec neklouže, je vhodná na všechny styly jógy, zejména na Fit jógu. Cena - od 1000 Kč, snadná údržba, rozměry cca 68 cm x 183 cm, 4 mm vysoká, hmotnost 3,6 kg. Kde ji koupím? Ve větších obchodech se sportovním vybavením (Decathlon), případně v e-shopu (yogastore.cz).

3. "SEMIŠOVÁ" PODLOŽKA (nylon+polyester)

Neklouže. je vhodná na všechny styly jógy, zejména na Ashtanga jógu, cena - od 1500 Kč, dá se prát v pračce, rozměry cca 61 cm x 183 cm, 3,5 mm vysoká, hmotnost 3,1 kg. Kde ji koupím? Prostřednictvím e-shopu.

4. BAVLNĚNÝ KOBEREC NA JÓGU

Neklouže, je vhodný pro všechny styly jógy, zejména na Ashtanga jógu, cena - od 1500 Kč, pere se v pračce, rozměr dle výrobce od 65 cm x 180 cm, vysoký podle tkaní, hmotnost podle šířky, výšky a hustoty tkaní a použitých materiálů. Kde ji koupím? Prostřednictvím e-shopu nebo ve speciálních prodejnách.

Uvažujete-li o koupi dražší podložky, řekněte o tom lektorce, spolupracuje s firmou YOGA STORE a objedná pro Vás podložku za výhodnější cenu (yogastore.cz).