JÓGA NA PADDLEBOARDU

Léto, voda a aktivní pohyb

Jsi fanouškem aktivně stráveného času u vody? 

Přijď si užít JÓGU NA PADDLEBOARDU a vyzkoušej si svou koncentraci, rovnováhu a sílu při cvičení na vodě, kdy zapojíš celé tělo, zejména hluboký stabilizační systém. 

Jóga na paddleboardu vyžaduje maximální soustředění při provádění všech pozic a skutečně Ti ukáže, jak umíš ovládat své tělo. 

Jóga na paddleboardu vznikla mezi surfaři na Havaji a v současné době je velmi populární, tak neváhej a přijď si užít čas na vodě! Není se čeho bát :-). Podmínky jsou pouze 2: umíš plavat a máš vlastní paddleboard :-).


Podmínky pro jógu na paddleboardu

  1. Cvičení probíhá ve dnech, časech a místech dle rozvrhu.

  2. Cvičení nelze provozovat za zhrošeného počasí, zejména bouřky, deště, zvýšeného větru apod.

  3. Každý účastník přihlášením na jógu na paddleboardu prohlašuje, že si je vědom toho, že se jedná o cvičení na vodě, že umí plavat, a že za stav svého paddleboardu odpovídá sám. 

  4. Organizátor cvičení není v žádném případě zodpovědný za stav paddleboardů účastníků cvičení.

  5. Cena za hodinu jógy na paddleboardu je 250 Kč. Platba je bezhotovostní předem. V případě, že se účastník cvičení nedostaví, náhrada se neposkytuje. V případě, že dojde ke zrušení cvičení z důvodu náhlého zhoršení počasí, bude s účastníky dohodnut náhradní termín. 

  6. Organizátor může změnit termín konání cvičení v závislosti na počasí nebo dalších okolnostech. Přihlášené osoby budou informovány a dohodnut náhradní termín.

  7. Za věci ztracené (utopené) během cviční organizátor neopovídá. Každý účastník si na paddleboard bere pouze nejnutnější věci.

  8. Úhradou ceny účastník prohlašuje, že těmto podmínkám rozumí a souhlasí s nimi. 

  9. Po odeslání přihlašovacího formuláře bude zájemce o cvičení kontaktován s bližšími informacemi e-mailem.


Přihlašovací formulář na jógu na paddleboardu