Rozvrh cvičení

INFO PRO JOGÍNY V UZAVŘENÝCH KURZECH - POSLEDNÍ 13. LEKCE BUDOU 4. a 6. ČERVNA! Nahrazování nevyužitých lekcí po tomto termínu nebude možné. Děkuji za pochopení. 

Nový rozvrh pro červen:

FIT JÓGA PŘED PRÁZDNINAMI NOVĚ V ÚTERKY A ČTVRTKY:

4., 11., 18., 20, 25., 27. června vždy v 19 hodin

Fit jóga je určená všem, kterým vyhovuje, když se během lekce hodně potí. Fit jógu cvičíme v místnosti vytopené na 35-40 °C a během lekce protáhneme celé tělo. Fit jóga protahuje tělo, podporuje hubnutí, zlepšuje metabolismus. 

Cena kurzu:

- Úterky i čtvrtky 1200 Kč za 6 lekcí

- Nebo 800 Kč za 4 úterní lekce

- Nebo 400 Kč za 2 čtvrteční lekce

Počet míst je omezen, zájemci pište na jogakarvina@seznam.cz

JÓGA PRO VŠECHNY v úterky a čtvrtky:

11., 18., 20, 25., 27. června vždy v 17 hodin

Předprázdninové otevřené lekce jógy pro všechny zájemce o lehký strečink, protažení celého těla, uvolnění i relaxaci. Vítáni jsou jak začátečníci, tak pokročilí, fitnesáci, ajťáci, baculky i hubeňouři... zkrátka všichni! 

Cena za lekci 130 Kč, cena za všechny lekce při platbě najednou 500 Kč!

Počet míst je omezen, zájemci pište na jogakarvina@seznam.cz nebo SMS na č. 774350053

HORMONÁLNÍ JÓGA PRO ŽENY - KURZ

Termín: 1. - 2. 6. (sobota 9-17, neděle 9-15)

Cena: 2500 Kč

Obsah kurzu: sestava Hormonální jógy pro ženy dle Dinah Rodrigues, vhodná pro ženy 35+, ženy v menopauze, všechny ženy s hormonální nestabilitou, při potížích s otěhotněním, PMS, polycystickými vaječníky atd.

Kurz vede lektorka certifikovaná autorkou metody

Co získáš: znalost sestavy, manuál pro domácí cvičení, antistresové cviky

Více info na https://www.jogakarvina.cz/hormonalni-joga/

Zájemci pište na jogakarvina@seznam.cz


Pokud si chcete zarezervovat místo na víkendu Hormonální jógové terapie, využijte prosím online rezervaci. Rezervace na tyto lekce je nutná, kapacita je omezena.

Pokud rezervaci děláte přes tento systém poprvé, je potřeba napsat sms na mé tel. číslo 774 350 053 s žádostí o heslo k tomuto rezervačnímu systému.
Jakmile Vám heslo sdělím, stačí kliknout na tlačítko "přihlásit se", zadat heslo a vytvořit si svůj uživatelský účet. Přijde Vám potvrzovací email o úspěšném zaregistrování a poté si můžete libovolně rezervovat místa a také rušit rezervace, pokud nemůžete přijít.  


Nemůžete přijít na lekci z Vašeho kurzu? Nevadí! Můžete si ji nahradit a přijít na druhou lekci stejného druhu v jiném dni. Doba po kterou si lekci můžete nahradit je 3 měsíce od začátku kurzu, do kterého jste se zapsal/a), nebo pokud chcete, vezměte na některou další lekci kamarádku (informujte o tom předem lektorku) a zameškanou lekci alespoň takto využijete.