Rozvrh lekcí

Lekce jógy jsou organizovány jako uzavřené kurzy. Všechny kurzy mají dvě varianty:

KRÁTKÝ KURZ - pro úterní lekce od 10. 9. do 22. 10. 2019, pro čtvrteční lekce od 12. 9. do 24. 10. 2019, tj. celkem 7 lekcí

DLOUHÝ KURZ - pro úterní lekce od 10. 9. do 10. 12. 2019, pro čtvrteční lekce od 12. 9. do 12. 12. 2019, tj. celkem 13 lekcí


CO NÁS ČEKÁ...

HATHA JÓGA - seznámení s dechovými technikami (pranayama), průpravná cvičení (protažení těla a příprava na složitější pozice), ásanová praxe (jógové pozice), relaxace. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pomalejší tempo, fyzicky méně náročné.

FIT JÓGA - cvičení v sále vyhřátém na 35-40 oC, cviky protahující, posilující a zpevňující celé tělo, detoxikace organizmu, podporuje hubnutí, odbourává stres. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pomalejší tempo, fyzicky náročnější díky teplu, ale zvládnutelné pro všechny.

ASHTANGA JÓGA - postupné seznámení s Ashtanga jógou (I. série), propojení pohybu, dechu a pozornosti, teorie - Osmistupňová stezka (principy jógy). Vhodné pro začátečníky i pokročilé, střední tempo, fyzicky náročnější, ale zvládnutelné pro všechny (úprava pozic při zdravotním omezení apod.).

JÓGA NA DOSAH - určeno pro ty, kteří chtějí vyzkoušet různé styly jógy a najít si pro sebe ten nejlepší. Během kurzu se seznámíme s těmito druhy jógy: Hatha jóga, Jóga podle čaker, Ashtanga jóga, Jóga Nidra, Hormonální jóga, Fit jóga (jóga v teple), Mysore jóga. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE PRO ŽENY- určeno ženám 35+, dále při PMS, neplodnosti, hormonální nestabilitě, menopauze,... Fyzicky méně náročné. Během kurzu se naučíte celou sestavu, antistresové cviky, dozvíte se mnoho zajímavého a dostanete manuál pro domácí cvičení.


Nemůžete přijít na lekci z Vašeho kurzu? Nevadí! Můžete si ji nahradit a přijít na jinou lekci, která probíhá v době, kdy probíhá Váš kurz a nebo pokud chcete, vezměte na některou další lekci kamarádku (informujte o tom předem lektorku) a zameškanou lekci alespoň takto využijete.