Rozvrh cvičení

Ze zdravotních důvodů jsou momentálně otevřené lekce FIT JÓGY pozastaveny !! Děkuji za pochopení, kurzy Hatha jógy běží dle rozvrhu

Pokud chcete navštívit lekci FIT JÓGY nebo si chcete zarezervovat místo na víkendu Hormonální jógové terapie, využijte prosím online rezervaci. Rezervace na tyto lekce je nutná, kapacita je omezena. 

Pokud rezervaci děláte přes tento systém poprvé, je potřeba napsat sms na mé tel. číslo 774 350 053 s žádostí o heslo k tomuto rezervačnímu systému.
Jakmile Vám heslo sdělím, stačí kliknout na tlačítko "přihlásit se", zadat heslo a vytvořit si svůj uživatelský účet. Přijde Vám potvrzovací email o úspěšném zaregistrování a poté si můžete libovolně rezervovat místa a také rušit rezervace, pokud nemůžete přijít.  


Nemůžete přijít na lekci z Vašeho kurzu? Nevadí! Můžete si ji nahradit a přijít na druhou lekci stejného druhu v jiném dni. Doba po kterou si lekci můžete nahradit je 3 měsíce od začátku kurzu, do kterého jste se zapsal/a), nebo pokud chcete, vezměte na některou další lekci kamarádku (informujte o tom předem lektorku) a zameškanou lekci alespoň takto využijete.