Podpora studia

Chci touto cestou poděkovat všem dárcům, kteří podpořili svým finančním příspěvkem chod a udržení studia Jóga Karviná v době vyhlášení nouzového stavu, který trval od 13. 3. do 25. 5. 2020. Děkuji Vám všem, kdo jste poslali jakoukoliv částku. Nesmírně si toho vážím. 

Od pondělí 5. října 2020 platí na území České republiky znovu nouzový stav z důvodu zhoršení epidemické situace v souvislosti s výskytem koronaviru SARS-CoV-2. Do odvolání jsou bohužel opět vnitřní sportoviště uzavřena.

Ráda bych tímto oslovila všechny, kdo by chtěli a mohli pomoci finančním příspěvkem, který znovu, stejně jako na jaře, pokryje část nákladů na chod studia do doby, než se budeme moci opět setkávat na lekcích jógy. Protihodnotou těchto příspěvků jsou online lekce, na které se můžete připojovat. Bližší informace ohledně online lekcí poskytnu e-mailem nebo telefonicky.

Vaše příspěvky, prosím, zašlete na účet č. 1034264033/3030, do poznámky uveďte Příspěvek na udržení studia. Pokud byste chtěli poskytnout příspěvek z firemních prostředků, je možné sepsat Smlouvu o poskytnutí daru a příspěvek tak vložit do nákladů firmy. 

Ze srdce děkuji všem, kdo studio podporují. 

Oli Šnapková